UNI-BALL MARCADOR POSCA PC0.9-1.3MM AMARILLO - 156679000
Ref.- F354363
Fitxa de dades
ESCRIPTURA MANUAL:
Marcador
Gruix del cos:
12 mm.
Color:
Groc fort
Blister:
Servei Unitari
Tipus de tinta:
Lìquida
Tipus i gruix d'escriptura:
De fibra 0,7 a 1,5 mm
Forma del cos:
Rodó
Grip:
Sense Grip
Tipus de color:
Bàsics
Retoladors/Marcadors:
No permanent
Quantitat
119 - Unitats en estoc
Descripció
Marcador de pintura no permanente. Tinta pigmentada base al agua. Pinta sobre cualquier superficie y es muy resistente a la luz, es inodoro, las manchas se pueden lavar con agua, desapareciendo inmediatamente, ideal para cartelería, decoración, escaparatismo, posters, etCAJA Punta de poliéster cónica y ancho de trazo de 0,9 - 1,3mm.
Té alguna pregunta sobre aquest producte?
UNI-BALL
F354363
Fitxa de dades
ESCRIPTURA MANUAL
Marcador
Gruix del cos
12 mm.
Color
Groc fort
Blister
Servei Unitari
Tipus de tinta
Lìquida
Tipus i gruix d'escriptura
De fibra 0,7 a 1,5 mm